Консультації
Виготовлення документів
АДВОКАТ
ТИМОШЕНКО Мирослав Олексійович

 

ОПЛАТА  

юридичних послуг

 

1. Оплата здійснюється в порядку передоплати.

Спосіб оплати оберіть при оформленні запиту.

Маючи картку системи Visa/Master card будь-якого банку, Ви можете оплатити юридичну послугу прямо через сайт, зайшовши у підрозділ "Оплата он-лайн" розділу "Оплата". Картка повинна бути пристосована для розрахунків в Інтернеті. Якщо раніше Ви не здійснювали платежів по ній, поцікавтесь у Вашого обслуговуючого банку про можливість розраховуватись даною карткою через Інтернет. Деякі банки можуть встановлювати перешкоди для здійснення "он-лайн"-платежів, до чого вдається, наприклад, державний "Укрексімбанк". Через те, Ви повинні бути поінформовані від Вашого обслуговуючого банку про наявність таких обмежень.


2. Після отримання Адвокатом Вашого запиту Адвокат надішле Вам повідомлення про прийнятність або неприйнятність Вашої проблеми.

Якщо Ваша проблема прийнятна, то Адвокат надішле Вам відповідне повідомлення та розмір оплати за виконання конкретної роботи із банківськими реквізитами. Лише після цього Ви здійснюєте оплату.

Якщо Ваша проблема прийнятна, але внаслідок значної зайнятості Адвокат не може вирішити її достатньо швидко, то Адвокат повідомить Вас про це без виставлення рахунку, вказавши приблизний час виконання роботи за Вашим запитом. В такому разі рахунок буде виставлено лише тоді, коли Адвокат матиме фізичну змогу виконати Ваш запит і напередодні прийняття запиту до виконання Ви будете повідомлені про це.

 

3. Без отримання повідомлення Адвоката про прийнятність Вашого запиту і розмір оплати кошти не перераховувати!

 

4. Розмір оплати в кожному випадку є індивідуальним.

Розмір оплати при наданні консультацій становить одиничний тариф, якщо запит складається лише з одного запитання або з декількох запитань, що охоплюють одну проблемну ситуацію та уточнюють її.

При наявності у запиті про надання консультації декількох запитань, які не охоплюються однією проблемою, кожне запитання має свій окремий тариф, а розмір оплати складається із суми тарифів по кожному запитанню.

Кожний документ, виготовлений Адвокатом, оплачується за окремим тарифом.

Робота оплачується із коефіцієнтом 2 за запитами:

юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців,

фізичних осіб, запитання яких стосується аспектів діяльності юридичних осіб.

 

5. При визначенні розміру оплати враховуються наступні фактори:

5.1. Обсяг роботи, який доведеться виконати.

5.2. Час, який потрібно затратити на вирішення проблеми.

5.3. Ступінь складності справи.

5.4. Терміновість виконання роботи.

 

6. Якщо при взятті запиту до свого провадження чи в ході його виконання виявиться, що для виконання запиту окрім суто теоретичної правової роботи необхідно буде здійснити певні матеріальні, фінансові затрати, Адвокат невідкладно повідомляє про це Довірителя із зазначенням строку внесення на його рахунок додаткових коштів для покриття таких затрат.

При відмові Довірителя оплатити додаткові кошти для покриття таких затрат у визначений Адвокатом строк, Адвокат припиняє виконання роботи.

В такому випадку, а також при достроковому припиненні відносин між Адвокатом і Довірителем

1) кошти повертаються у повному обсязі, якщо Адвокат ще не приступав до виконання роботи,

2) кошти повертаються в розмірі 50 %, якщо Адвокат вже виконав частину роботи,

3) кошти не повертаються, якщо Адвокат виконав вже значну частину роботи, майже всю чи всю роботу.

 

7. Слід мати на увазі, що за всі платежі на рахунок Адвоката уповноважена фінансова установа стягує комісію, оплату якої здійснює Довіритель.

Оформити запит

Контакти: 

380508889124

(066) 714-25-30  (Viber)

 10.00 – 17.00


  advocatmt@gmail.com
  цілодобово